. . z FOŤÁKU

PF 2024

Všem čtenářům přeji klidné prožití roku 2024! Když Vám bude zima, zápalte si oheň. A pokud Vám bude vedro, ochlaďte se sněhem, nebo alespoň studenou vodou!

PRAHA 2024(5)

Letos jsem po dlouhém rozmýšlení zvolil jako téma kalendáře Prahu. Tady se můžete podívat na fotografie, které jsem vybral.

PF 2023

Všem čtenářům přeji klidné prožití roku 2023! Nezapomeňte, že NADĚJE, jejíž je Jinan symbolem, NIKDY NEUMÍRÁ!

Šumava 2023(4)

Letos jsem zvolil jako téma kalendáře moji oblíbenou Šumavu. Tady se můžete podívat na fotografie, které jsem vybral.

Dolomiti 2022

Jak jsem před rokem napsal, na letošní rok jsme si nic neplánovali. Přesto jsme nakonec do Dolomit opět vyrazili. A to v prémiovém složení. Já, Zuzka a Šimon. Na celý týden do Cortiny d'Ampezzo.

PF 2022

Všem čtenářům přeji pohodu, štěstí a radost na všech cestách, které podniknou v roce 2022. A hlavně návrat ve zdraví domů!

Island 2022(3)

Letos bylo téma fotek kalendáře, vzhledem k naší cestě na Island, předem jasné. Tady se můžete podívat, které jsem vybral.

Dolomiti 2021

Letos jsme po loňské pauze vyrazili koncem září pouze v pánské sestavě do Dolomit. Na čtyři dny se nám stala domovem Pozza di Fassa. 

Pražské jaro

Jak jsem psal v článku Islandské jaro, nemohl jsem se z objektivních důvodů, jako každý rok, vypravit za kandíky. Nakonec jsem díky Jirkovi objevil přímo v Praze nový symbol jara - křivatec český (Gagea bohemica).

Zimní Šumava

Poslední lednový den jsme se Zuzkou navštívili Šumavu na běžkách. Vzal jsem si sebou oblíbený Canon G1 X III a tady se můžete podívat na pár fotek...