. . z FOŤÁKU

Dolomiti 2022

Jak jsem před rokem napsal, na letošní rok jsme si nic neplánovali. Přesto jsme nakonec do Dolomit opět vyrazili. A to v prémiovém složení. Já, Zuzka a Šimon. Na celý týden do Cortiny d'Ampezzo.

PF 2022

Všem čtenářům přeji pohodu, štěstí a radost na všech cestách, které podniknou v roce 2022. A hlavně návrat ve zdraví domů!

Island 2022

Letos bylo téma fotek kalendáře, vzhledem k naší cestě na Island, předem jasné. Tady se můžete podívat, které jsem vybral.

Dolomiti 2021

Letos jsme po loňské pauze vyrazili koncem září pouze v pánské sestavě do Dolomit. Na čtyři dny se nám stala domovem Pozza di Fassa. 

Pražské jaro

Jak jsem psal v článku Islandské jaro, nemohl jsem se z objektivních důvodů, jako každý rok, vypravit za kandíky. Nakonec jsem díky Jirkovi objevil přímo v Praze nový symbol jara - křivatec český (Gagea bohemica).

Zimní Šumava

Poslední lednový den jsme se Zuzkou navštívili Šumavu na běžkách. Vzal jsem si sebou oblíbený Canon G1 X III a tady se můžete podívat na pár fotek...

Mlhy – první poslední

Nejen mlha, ale všechny meteorologické jevy jsou prvním posledním pro každého fotografa. Prohlédněte si pár mlžných fotek z posledního dne roku 2020 a prvního roku 2021.

PF 2021

Vše nejlepší do roku 2021!
A co dalšího přeji všem čtenářům?
To se dozvíte po otevření tohoto příspěvku.

Tatry 2021

Když jsem před rokem plánoval, jak bude vypadat letošní kalendář, netušil jsem, že všechno bude jinak. Proto jsem místo černobílých fotek, nakonec zvolil barevné hory.

Roháče 2020

Opět po pěti letech jsme na poslední chvíli, těsně před povinnými testy, navštívili Roháče, abychom si odpočinuli před nastávajícím podzimem.